Katalog projektów

Jednym z najtrudniejszych etapów, w realizacji marzenia o własnym domu, jest zdefiniowanie tego jaki powinien być. Szczególnie sprawia to trudności ludziom, dla których jest to pierwszy dom. Wiele jego elementów pozostaje w kwestii wyobrażeń, domysłów i pytań…

Dlatego zaproponowaliśmy katalog domów gotowych. To efekt setek rozmów z klientami, których odróżniały: potrzeby, wiek, wielkość budżetu, wielkość rodziny czy sytuacja życiowa. Uważnie słuchaliśmy tego, jak widzą swój przyszły dom. Analizowaliśmy każde pytanie, które ich nurtowało. Nasze domy są odpowiedzią.

Nasze domy muszą spełniać kilka podstawowych założeń:

Co najmniej energooszczędne

Już po 2021 roku, każdy nowo budowany dom, który będziecie chcieli nabyć lub sprzedać będzie musiał spełniać normy i zużywać nie więcej niż 70kWh/m2 na rok.

Proste w formie

Bez wykuszy, ganków, kominów i innych zbędnych elementów, które mogą tworzyć mostki termiczne. Siła tkwi w prostocie.

Wykonane w stanie POD WYKOŃCZENIE

Aby dom utrzymywał parametry energooszczędności musi być kompletnie wykonany według naszego projektu przez autoryzowanego wykonawcę. Za te parametry odpowiada nie tylko konstrukcja ścian i ich izolacja, ale również zastosowana stolarka i instalacje. A na wszystko ogromny wpływ ma  jakość wykonania.

Szybkie w budowie

Jednym z największych kosztów budowy jest robocizna, przestoje technologiczne, przestoje pogodowe i koszty pośrednie ponoszone przez inwestora w trakcie trwania procesu budowlanego. Nasze domy budujemy szybko – 3 miesiące (liczone od wykonania płyty fundamentowej) do stanu deweloperskiego. Czas to pieniądz!

Wśród naszych projektów każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy wybrać dom, który najbardziej Wam pasuje.

Wybierz projekt:

Dom Śnieżnik

Śnieżnik - nowoczesny dom parterowy - widok od frontu - nieopodal Wałbrzycha

Dom Śnieżka

Dom energooszczędny Śnieżka - elewacja frontowa

Dom Rudawiec

Rudawiec - dom w stanie deweloperskim Świdnica

 

 

Na górę

Kontakt:

Finaldom Sp. z o.o.
Słotwina 65, 58-100 Świdnica
tel.:74 660 44 41, email: kontakt@finaldom.pl